Antics Alumnes Maristes de Mataró

Col·legi Valldemia - Col·legi Sagrat Cor

1985

Informació i llista d'alumnes de la promoció de l'any 1985. Falta foto.

 Alumnes de la promoció:

ACQUATI , LORENZO
ADELANTADO BOSCH, LEONOR
ALBARRACÍN MASRAMÓN, JAVIER
ALCARAZ ROURA, RICARD
ALEÑÁ GARCÍA, XAVIER
ALIBERAS MORROS, M.TERESA
ALSINA GARCIA, JOSEP ORIOL
AMERIGO GARRIDO, ALEJANDRO
ARAÑO VILA, PATRICIA
ARIAS TOSAS, ANA
ARNAL PLASÍN, CRISTINA
AVELLANEDA GIBERT, JOSE ANTONIO
AYMA CASTELL, BALDOMER
BALDÁ COLLET, JORGE
BALIBREA SANCHO, SERGIO
BANET FILBÁ, JOSEP ORIOL
BARRAGÁN NÚÑEZ, JOSÉ LUIS
BARRIO MAGEM, JORGE
BERLINCHES LÓPEZ, ANGEL CARLOS
BERTRÁN VENTEJO, MOISÉS
BESORA GONZALEZ, Mª VICTORIA
BRUGUERA CODINA, JOSÉ
BRUSAU ALSINA, FRANCISCO
BUIL ANGELATS, FCO. JAVIER
BUSQUÉ ROCA, JAVIER
CALLE CAMPOS, MANUEL
CALLES CAMPOS, MANUEL
CAMBRA PAR, CRISTINA
CAMPINS BERNADAS, IMMA
CANALS CABALLÉ, JORDI
CANTÓN YAGÜE, JAIME
CANUDAS TORRENT, MARTÍN
CAPITANI PASSOLAS, CLAUDIA
CARNE MIGUELEZ, NURIA
CASANOVAS IBAÑEZ, ORLAND
CASTELLSAGUER ILLAS, F. DE PADUA
CENTENO MANOTAS, FERNANDO
CISTERNES MOYA, JOSÉ ALFONSO
CODOSAL CANTARIÑO, ROBERT
COLOMER XENA, ISAAC
COLOMER ESPADALER, DAVID
COLOMER SERRA, JULIO
COMPTE MICÁS, JUAN
CORRALES BRUGUERA, JUAN
CORREA MÉNDEZ, JOSÉ VICENTE
CORTIJO ROVIRA, FÉLIX
COSTA MARTÍ, PEDRO
COTS REIG, JOSÉ R.
CUCURELLA ARÚN, RAFAEL
CHACÓN BARRETO, ANA MARÍA
CHELA SOLER, AGUSTÍN
DEL RIO MARTÍN, JORGE
DEUS YELA, MARIO CÉSAR
DOMINGO SINOL, MARTA
DOTRAS DOTRAS, ALBERT
ELÍAS FRANCISCO, SALVADOR
ESPAÑOL PRADES, JOSÉ JAVIER
ESPERALBA LÓPEZ, NURIA
ESPINOSA CORBELLINI, DANIEL
ESTAPÉ LINARES, MARÍA JOSÉ
ESTER GUILLÉN, MARTA
FERNANDEZ RIONDA, CARMEN
FERNÁNDEZ VILLALONGA, JOSÉ ALBERTO
FERNÁNDEZ MEDIALDEA, ANTONIO
FERNÁNDEZ JULIÀ, ENRIQUE
FERRAN RABASSA, VICENS
FIGUERAS CAZAÑA, M.ª CARME
FLORIACH VALLS, JOAN
FLORIACH PUIG, ANTONIO
FLOTATS BALAGUÉ, JOAN
FRAU SIGALAT, SANTIAGO
GALLEMÍ BRAVO, FÁTIMA
GALLIFA ROSANAS, MERCE
GARCIA MARIÑO, LUIS MIGUEL
GARCÍA LAGUNA, JOSEP
GARCÍA ESCARRÉ, RAFAEL
GARCÍA JIMÉNEZ, PILAR
GARI RODRIGO, SALVADOR
GIL VALERA, ALFONS
GIL GUIRAO, JOSÉ
GÓMEZ ACÍN, MARTA
GRAJERA DE LA FUENTE, JAUME
GRAS SOLANELLS, RICARD
GUIRAO PÉREZ, JUAN
GUIRAO SERRA, JUAN
GUTIÉRREZ DE PANDO CORONAS, ENRIQUE
HERAS RIBOT, FERRAN
HERNÁNDEZ ARENOS, ANTONIO
HUERTAS GUIXENS, JUAN
HUGUET JORBA, CARLES
IBERN BERTRAN, JUAN
IÑIGUEZ FONT, FRANCISCO
JIMÉNEZ GARCÍA, ANTONIO
LARIO HERRERO, MARISA
LÁZARO FORS, EUSEBIO
LÓPEZ GRAUPERA, JUAN
LÓPEZ MELERO, JOSÉ
LORENCIO MAURI, SEBASTIÁN
LLOVERAS LLAVINA, MARC
MACANÁS COMAS, MONTSERRAT
MARTÍN ALONSO, CLARA BEATRIZ
MARTÍNEZ DURÁN, MARIA DEL CARM.
MARTÍNEZ FELIPE, EDUARDO
MARTORI BORRÁS, JAVIER
MAS MORENO DE VEGA, PABLO
MAS MOTTA, EMILI
MASACHS CASTELL, JORDI
MASFERRER MORELL, CRISTINA
MASIMÓN CLAVERA, LLUIS
MASIMÓN CLAVERA, FRANCESC XAVIER
MATZ CABOT, SILVIA
MIGUEL PINTOR, EVA
MILÁ FELIU, JORGE
MIR BATLLE, PERE
MOGAS NONELL, ENRIQUE
MOLINA RIOS, ANTONIO
MOMPART FERNÁNDEZ, JORGE
MONTELLS TUBAU, MONTSERRAT
MONTES FIGUEROA, HERNÁN
MORA GARCÍA, DAVID
MORENO MATEO, ALBERTO
MORENO BERNAL, CARLOS JAVIER
MOYA PULIDO, CARLOS
MOYA OLVERA, MONTSERRAT
MUNIENTE NAVARRO, RICARDO
MUÑOZ MEDINA, JOSÉ LUIS
NAVARRO SAULEDA, JOSEP
NAVEIRA MANTEIGA, JULIO JESÚS
NICOLAU FRAXEDAS, MÓNICA
NOGUERA RANERO, MARINA
OROZCO ÁLVAREZ, M.CARMEN
PALMA PÉREZ, SERGIO
PALOMERA TORRES, CÉSAR
PALOS IGLESIAS, EUGENIO JOAQUÍN
PAREDES RODRÍGUEZ, SILVIA
PAREJO ACEDO, MARTÍN
PAYÀS RIERA, SANDRA
PEDROSA PEDROSA, RAMÓN FELIPE
PEÑUELA EGEA, JOSE ANTONIO
PEREA TERENSI, JOSÉ
PÉREZ GARCÍA, PERE
PÉREZ COLL, ERNESTO
PÉREZ FERNÁNDEZ, ANTONIO
PÉREZ ORTEGA, ALBERTO
PLA VERA, ANTONIO
PLANAS XARRIÉ, ELISENDA
PLANAS SOLER, DANIEL
PLANCHART GÓMEZ, FRANCISCO JV.
POLO ABAD, RAMÓN
PONS CASABELLA, FRANCESC
PONSATI LOPEZ, JOSE MIGUEL
PRUNA MIRANDA, SUSANA
PUIG DOMENECH, MARIA DOLORES
PUIG VALLEJO, TOMAS
PUJOL VERDAGUER, ROC
PUYO VILLANUEVA, NARCISO
QUEROL CARMONA, VICENTE
QUINTANA PRATS, MONTSERRAT
QUINTANA ROMERO, AURELI
QUISPE GONZALEZ, DAVID
RAMON MARTINEZ, JOAN
RAMÓN JUST, PAU
REGÀS GUAÑABENS, MARIA ANGELS
REHER GARCÍA, OLIVER
RIBAS SANFÉLIX, ALBERTO
RIVERA PÉREZ, ÓSCAR
ROBLES ROSA, RAÚL
RODÁ VIDAL, ALBERTO
ROIG GOMBAU, M.ASUNCIÓN
ROIG CLEMENTE, LLUÍS
ROIG UMBERT, JORDI
ROLDÁN MORA, LUIS RAMÓN
ROLDÓS PARDILLO, JORDI
ROMEU RUIZ, FCO. JAVIER
ROVIRA SUÑÉ, JAVIER
ROVIRA VIÑAS, JOAN
ROVIRA OLIVERAS, SANTI
RUFO AGEA, JESÚS
RUIZ DURÁN, ANTONIO
SÁENZ RECODER, ANA
SALAS GUERRERO, MANUEL JUAN
SALDAÑA SOLER, MARTA
SALDAÑA SALA, JORDI
SALTOR TORRENT, EDUARD
SALTOR CAMERO, MANUEL
SALVÀ RIERA, CARLOS
SALVADOR ROURES, LUIS
SANS MEDINA, JAVIER
SAULEDA ROIG, JOSEP
SAZ VEGA, VICTOR MANUEL
SERRA UÑÓ, EDGAR
SERRA TOLEDO, IMMACULADA
SORRIBES LÓPEZ, MÓNICA
STADE RIQUELME, GISELA
SUÁREZ MORELL, GERARDO
TARTARINI RIBOT, GIUSEPPE EMMANUEL
TOMAS VILARRASA, RICARD
TORRENT ARNAU, MARIA DEL CARM.
TORRENT ARNAU, CARME
TORRES SÁNCHEZ, PABLO
TORRES DOMÍNGUEZ, ANTONIO
TOSTON COMAS, MANEL
TRELL MONTANER, JOAQUÍN
TRIADÓ GOMEZ, DAVID
TRUJILLO GONÇALVES, FCO. JAVIER
TUBAU CARCELLER, RAFAEL
VADILLO CASERO, PEDRO JOSÉ
VALENCIA TORRES, CARLOS
VEGA VIDIELLA, MERCÈ
VELLVEHÍ HERNÁNDEZ, MIGUEL
VIDAL SÁNCHEZ, PEDRO
VILASECA ROMERO, RAFAEL
VIÑALS SALA, ANA
VIÑAS PEREZ, ALFONSO
VIVES RAMON, MANEL
YUSTE PUIGVERT, MAITE
ZAPATA LUNA, PERE LLUÍS

Formulari de contacte per més info

Link a la Xarxa Social de Facebook

Estàs aquí:Inici Promocions Anys 80 1985